O portále

Děláme cestování jednodušší

Rádi byste vyrazili do zahraničí, ale bojíte se?

Cestování obohacuje, rozšiřuje obzory a pomáhá nám rozvíjet se. Chceme, aby možnost cestovat měli všichni. I ti, kteří nemají s cestováním zkušenosti, nemluví cizím jazykem, nebo se bojí kroku do neznáma. Víme, že ne všichni chtějí jet s cestovkou, ale ne každý má odvahu cestovat na vlastní pěst. Snažíme se proto přinést řešení. Neustále pro vás vyhledáváme a zprostředkováváme kontakty na krajany - Čechy nebo Slováky, kteří vám v zahraničí mohou poskytnout své služby. Ať již chcete naplánovat v zahraničí vysněnou dovolenou, proniknout do místní kultury nebo jen pomoci zařídit víza či pracovní povolení do dané země. Vyhledejte si s pomocí našeho portálu kontakt na Čechy nebo Slováky žíjící v zahraničí a vyrazte do světa bez cestovky.

Poskytujete v zahraničí nějakou službu a rádi byste ji zviditelnili?

Jednoduše se registrujte na náš portál a vložte nabídku. Nabídku můžete vložit do kategorie nejčastěji vyhledávaných služeb – ubytování, průvodci a řidiči, organizované výlety a sportovní aktivity. Do kategorie „ostatní“ můžete vložit nabídku jako je např. poznávací dovolenou, kurz jógy, dobrovolničení, vyřízení víza nebo pracovního povolení atd., meze se nekladou. A kolik to stojí? Cena jednoho inzerátu/vložení vaší služby na web je 150 Kč (150 kreditů) na 30 dní. Částka 150 Kč odpovídá 5 Kč/den za propagaci vaší služby na webu, facebooku a instagramu. Do 30.6.2021 jsme pro vás připravili akci na podporu cestovního ruchu, tudíž propagace formou inzerátu je zcela zdarma. Stačí se pouze zaregistrovat a vložit inzerát. Ostatní nechte na nás. Více informací se dozvíte zde
Pokud neposkytujete v zahraničí služby, ale chcete web využít k jiné propagaci, nabízíme prezentaci formou článku na blogu. Máte zájem o jinou spolupráci? Napište nám na info@cesiposvete.cz nebo využijte kontaktní formulář zde.