O portále

Děláme cestování jednodušší

Rádi byste vyrazili do zahraničí, ale bojíte se?

Cestování obohacuje, rozšiřuje obzory a pomáhá nám rozvíjet se. Chceme, aby možnost cestovat měli všichni. I ti, kteří nemají s cestováním zkušenosti, nemluví cizím jazykem, nebo se bojí kroku do neznáma. Víme, že ne všichni chtějí jet s cestovkou, ale ne každý má odvahu cestovat na vlastní pěst. Snažíme se proto přinést řešení. Neustále pro vás vyhledáváme a zprostředkováváme kontakty na krajany - Čechy nebo Slováky, kteří vám v zahraničí mohou poskytnout své služby. Ať již chcete naplánovat v zahraničí vysněnou dovolenou, proniknout do místní kultury nebo jen pomoci zařídit víza či pracovní povolení do dané země. Vyhledejte si s pomocí našeho portálu kontakt na Čechy nebo Slováky žijící v zahraničí a vyrazte do světa bez cestovky.

Poskytujete v zahraničí nějakou službu a rádi byste ji zviditelnili?

Jednoduše se registrujte na náš portál a vložte nabídku. Nabídku můžete vložit do kategorie nejčastěji vyhledávaných služeb – ubytování, průvodci a řidiči, organizované výlety a sportovní aktivity. Do kategorie „ostatní“ můžete vložit nabídku jako je např. poznávací dovolenou, kurz jógy, dobrovolničení, vyřízení víza nebo pracovního povolení atd., meze se nekladou. Více informací se dozvíte zde

Pokud neposkytujete v zahraničí služby, ale chcete web využít k jiné propagaci, nabízíme prezentaci formou článku na blogu. Máte zájem o jinou spolupráci? Napište nám na info@cesiposvete.cz nebo využijte kontaktní formulář zde.