Detail služby

Řecký Zakynthos se Ségrami na ostrově

Řecko
Zakynthos
Výlety

All individual, local & authentic pobyt na řeckém ostrově Zakynthos. 

Poradíme, jak se na Zakynthos dostat a kde sehnat letenky.

All inclusive ubytování vám nezařídíme, ale soukromé vily s bazénem, kompletně vybavené apartmány nebo malé & příjemné rodinné hotýlky a pensionky, včetně snídaní, ano. A to u našich ostrovních přátel – Spirose, Tasose, Denise, Dimitrise... :-) 

Ubytování už máte a chcete si naplánovat výlety po ostrově? Zarezervujeme vám auto, motorku nebo čtyřkolku s přistavením přímo na letiště či kamkoliv jinam. A jak jinak než přes naše přátele, a to s perfektním servisem. Denis s Petrosem se starají i o nás a naše auta a věřte, že si s námi užijí. Zn.: 2 blondýny. 

Dovolená na Zakynthosu bez výletu lodí na tu slavnou pláž s vrakem? Nebo bez pozorování želv Caretta caretta? Nebo bez modrých jeskyní? To tedy ne! Ať už chcete výlet pro více osob nebo si půjčit svojí loďku, postaráme se a doporučíme. A to s kapitánem Korkoránem nebo bez. 

A další tipy & triky co na ostrově neminout, kde se vykoupat, kde se najíst (a dát si to nejlepší souvlaki nebo gyros) a nebo kde si dát fakt dobré kafe, kam jezdí i lokálové. 

A kdo by měl zájem o soukromého průvodce, můžeme jet na výlet s vámi a vyprávět vám o ostrově v češtině. 

Těšíme se na vaše zprávy!

Vaše B. & N.

#segrynaostrove

2247 Zobrazení

0/5 Hodnocení