Detail služby

Ubytování v apartmánech na ostrově Thassos v Řecku - Eva Apartments

Řecko
Limenaria / ostrov Thassos
Ubytování

Nabízíme ubytování v prostorných apartmánech blízko moře. Každý z našich apartmánů disponuje dvěmi ložnicemi, koupelnou s vanou a toaletou, a vybavenou kuchyní. Z každé ložnice je vchod na balkon s posezením. Klimatizace a wifi připojení k internetu je zdarma. Parkování možné před domem.

Apartmány jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi tak i pro skupinky přátel. K moři je to pouhých 50 m a do centra Limenarie minutka chůze. Limenarie je druhé největší městečko ostrova, situovaná na jeho jihu. Je zde velké množství taveren, snack barů, obchodů se suvenýry, lékáren, pekáren a barů. Letovisko je vhodné jak pro rodiny s dětmi tak i pro lidi hledající trochu zábavy i v nočních hodinách.

Ostrov Thassos je nejseverněji položený ostrov v Řecku. Právem je nazýván '' Zeleným Smaragdem '' Egejského moře. Je zde nepřeberné množství nádherných pláží, každá je jiná, nezapomenutelná. Ostrov má 380 km čtverečních a po obvodu měří 102 km. Různé tipy na nej pláže a výlety jsou samozřejmostí a já osobně jsem k dispozici denně, pokud budou návštěvníci cokoliv potřebovat.

Pro rezervace i jakékoliv dotazy mne prosím kontaktujte na emailu apartments.eva@gmail.com

https://apartmentseva.wixsite.com/mysite

2873 Zobrazení

0/5 Hodnocení