Detail služby

Překrásný výhled na oceán z každého pokoje.

Portugalsko
Salema
Ubytování

Krajina je tu provoněná divokým tymiánem a levandulí, porostem rozkvetlých ibišků. Vesničky s bílými domky, olivovníky a mandloněmi jsou tu usazené mezi útesy nebo se rozlévají po svazích skloněných k oceánu a lidé tu jsou přátelští, skromní a stále usměvaví.

A kdo jsem já? 
Je mi 34 let, jmenuji se Silvie a pocházím z Liberce na severu Čech. Před osmi lety jsem se do krás jižního Portugalska zamilovala. Nejen panenská příroda národního parku a klid jižních pláží, ale i nespoutanost západního pobřeží a surfování mě uchvátily natolik, že zde od roku 2012 trvale žiji.

Pojďte se mnou objevovat krásy národního parku. Buď po turistických a cyklistických stezkách (pronájem kol vám zařídím), nebo můžete využít vyjížďky člunem za delfíny. Zařídím Vám doplňkové aktivity, ať už se rozhodnete pro adrenalinové surfování, jízdu na paddleboardu, výlet člunem za delfíny nebo do překrásných jeskyň, či za lovením ryb. Anebo návštěvu vinic, či pivovaru. 

Ráda vám pomůžu poznat Portugalsko tak, jak ho znají místní rodáci. Nasměruji vás k nejlepší pizzerii a restauracím v okolí, ke stánku s neúžasnější zmrzlinou, k ověřené škole surfování, k pláži nejvhodnější pro rodiny s dětmi, pro surfování nebo pro odpočinek stranou od lidí, k místním trhovcům s úžasně pestrou nabídkou čerstvé zeleniny, ovoce, plodů moře, …
Pokud jste nadšenci do surfování jako já, zařídím vám lekce surfingu, nebo pronájem surfařského vybavení. Případně vám ráda doporučím nejlepší pláže v závislosti na aktuálních podmínkách. 
Nyní vám mohu nově nabídnout i ubytování v soukromém apartmánu SALEMA 33 v klidné
vesnici Salema.


Toto ubytování má několik úžasných předností:
- překrásný výhled na oceán z každého pokoje
- bazén se vstupem pouze hosty (ne pro veřejnost) 2 minuty chůze od apartmánu
- pláž 3 minuty chůze od apartmánu
- poklidný život malé rybářské vesničky anebo 20 minut jízdy do surfového ráje
- perfektní trasy na cyklistiku a turistiku přímo v srdci národního parku

Apartmán SALEMA 33 je zařízený pro 4 osoby. K dispozici tu jsou dvě ložnice, obývák s kuchyňským koutem, terasa s grilem a volný přístup do bazénu. Ze všech místností je výhled na oceán. Klidná pláž poblíž centra vesnice je ideální pro rodiny s dětmi i všechny, kdo hledají především odpočinek a z apartmánu k ní dojdete za 3 minuty. Supermarket je v dosahu jedné minuty chůze a centrum vesničky s několika restauracemi je vzdálené necelých 5 minut chůze od apartmánu. 

 

Tak přijeďte!
Je tu krásně…..
A slunce tu svítí 300 dnů v roce!
Těším se na vás!

 

2255 Zobrazení

0/5 Hodnocení