Detail služby

Rodinný penzion v národním parku Albufera jen 250 m od pláže, Valencie, Španělsko

Španělsko
Albufera - El Perelló, Valencie
Ubytování

Vítejte v našem rodinném ubytování ve Španělsku. Najdete nás v provincii Valencie pouhých pár kilometrů jižně od stejnojmenného města, a to přímo v přírodní rezervaci Albufera. Valencie patří mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější města Španělska.

Hostal El Perelló, neboli rodinný penzion, je skvělou volbou pro jednotlivce, zamilované páry, rodiny i větší skupiny. Nachází se v centru přímořského španělského městečka El Perelló. Vzdálen je pouhých 250 metrů od nekonečně dlouhé písečné pláže, která je součástí „Pobřeží pomerančového květu“. Svůj název nenese pouhou náhodou, na pomeranče a mandarinky zde totiž narazíte na každém kroku.

Pláž je písečná s pozvolným vtupem do moře, ideální pro děti. Můžete zde pozorovat i delfíny ve volné přírodě, plameňáky a mnoho dalších druhů ptáků. Rýžová pole najdete téměř za domem jen pár metrů. Pokud se vydáte kousek do vnitrození, čekají vás pohádkové laguny a vodopády s křišťálovou vodou a krásná příroda.

Na své si přijdou i milovníci vodních sportů, a to po celý rok. Surfařskou školu najdete hned vedle v ulici. Půjčit si můžete pouze vybavení, či si objednat lekci s instruktorem (surf, paddle, kayak, e-foil, lodě, jetski,...). Půjčují také jízdní kola.

Dopravíte se k nám snadno z letiště Valencie VLC (taxi nebo MHD). Město Valencie je taktéž dostupné pohodlně MHD. V okolí penzionu najdete spoustu restaurací, barů, obchody, kino, lékaře i lokální trhy nejen se zeleninou a ovocem, které se zde pěstují. A věděli jste, že národní španělský pokrm paella pochází právě odsud? Nikde jinde lepší neochutnáte :-). Těšíme se na vás.

 

1090 Zobrazení

0/5 Hodnocení