Detail služby

Glamping - Luxusní stany u řeky

Itálie
Tiglietto
Ubytování

Glamping - to jsou luxusní stany na břehu potoka uprostřed zeleně a lesa.
Bio-spa, panenská příroda, totálni svoboda, relax mimo turistický chaos v souladu s přírodou pro vaší dovolenou, víkend nebo jen jednodenní zažitek na vaší cestě po Itálii.

Minulost
Koupili jsme padesát let opuštěný mlýn, jednoduchou archaickou stavbu, kde se mlela pšenice na mouku. Díky lidské vynalézavosti se všechno na tomto místě propojovalo v dokonalou harmonii.

Myle z řečtiny znamená mlýnský kámen
Mlýnské kameny a kolo přinesly blaho celému mlýnu i komunitě, která zde bydlela. Pokoušíme se pokračovat trochu jiným způsobem a byli bychom radi, kdyby na vás toto místo zapůsobilo magicky. Vytrhlo vás z bežné reality a stereotypu, jako první krok k sebepoznání a hlubokému odpočinku, který je nezbytný k otevření se do vašeho nitra.

Velký kruhový stan z bílé bavlny cca 25m2 je vhodný pro pár nebo rodinu, max. čtyři osoby. Vybaven je originalními kobercemi z orientu a minimálním nábytkem. Vše je přírodní, taktéž i koupelna. Koupelna se nachází venku s výhledem na řeku. Struktura je ze dřeva a plátna, ručně dělané umyvadlo ze dřeva a keramický záchod.

Kuchyň je situovaná v technické části, kde se dříve mlela mouka a kde zůstala stále část technologie zachována. Vybavená je dvěma hořáky, dřezem na nádobí a kuchyňskými potřeby na vaření a stolování.

Zdůrazňujeme, že tyto infrastruktury byly vybudovány z materiálů, které jsou výtvorem tvořivosti a recyklace materiálů.

Můžete se těšit na:

- luxusní eko stan

- přírodní koupelnu

- horkou lázeň - přírodní spa dřevem vyhřívané

- osvěžující koupel v chladných a průzračných vodách a přírodních jezírkách

- relaxace na externích postelích na slunci nebo v lese s výhledem na řeku

- možnost rozdělat si venku oheň

- čerstvý vzduch, šumění potoka a neskutečný klid

Poskytneme Vám servis a tipy na výlety do blízkého okoli. Doporučíme Vám to nejlepší k vidění a co ochutnat z místních specialit.
Pomůžeme vám rozdělat oheň, poskytneme vynikající masáž nebo vám najdeme profesionálního kuchaře, který pro vás uvaří.

Nabízíme celé prostory i pro jednodenní pronájem na různorodé eventy: semináře, oslavy, svatby, obědy v přírodě a koncerty.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3037 Zobrazení

0/5 Hodnocení