Detail služby

Česká průvodkyně v nejjižnější části Francie: výlety po nejkrásnějších místech osobním autem, pomoc s letenkami, ubytování u Čechů!

Francie
Perpignan
Průvodci a řidiči

Průvodkyně v nejjižnějším regionu Francie - Pyrénées Orientales
Výlety + pomoc s dopravou k nám + ubytování u Čechů u moře

 

Jmenuji se Markéta Bohatá a již třetím rokem žiji v nejjižnější části Francie, u hranic se Španělskem. Centrem regionu je Perpignan, který i samotný Dalí označil jako středobod vesmíru. Je to tak nádherný a rozmanitý region, že jsem se rozhodla tady provádět české klienty a ukázat jim ty nejkrásnější místa. A je jich tady opravdu hodně. Navíc na mnoha místech nejsou téměř turisté a o několika místech, které znám, turisté ani neví. 

Cena dovolené: Kolik asi vyjde finančně dovolená v jižní Francii, když si ji zařídíte se mnou? Budete se divit jak lacině a ještě toho spoustu uvidíte a zažijete! Podívejte se na tento praktický článek na mém blogu o dopravě k nám, cenách a výletech.

Výlety a ceník: Vozím malé skupinky osobním autem na kratší (7h) a celodenní výlety (11h), max. 4 osoby. Výlety přizpůsobuji na míru podle vašich představ. Na výběr je více než 40 zastávek po regionu, máte se na co těšit! Ceník výletů najdete zde.

Krásy regionu: A co tady můžete kromě válení u vody vidět? Vedle krásných dlouhých písčitých pláží tady najdete i úchvatné kamenité zátoky, kde můžete šnorchlovat a sledovat rybičky. Projdete se po krásných pobřežních skalách podél moře a budete se přitom kochat pohledem na kopce poseté vinicemi. Navštívíte kouzelné kamenné vesničky a městečka, které jsou označené i jako ty nejkrásnější z celé Francie. Vyšplháte na dechberoucí katarské hrady, uvidíte mnoho pevností a krásných klášterů. Navštívíte zajímavé přírodní útvary a skály. Nedaleko je to do Pyrenejí, kde je mnoho zajímavých míst, jako 12 jezer pod 3000 m vysokou horou, krásná zoo v horách, kaňony, termální lázně, opevněná městečka, menší vodopády, jeskyně a spoustu dalšího. Ukážu Vám ty nejhezčí výhledy na celý region. A jelikož jsme ve vinařské oblasti, nezapomeneme na degustaci vín. A to vše v okolí do max 100 km od ubytování!

Co navíc: Povím Vám o životě tady a ukážu Vám to nejlepší z tohoto regionu. Ochutnáte místní jídla. Budu Vaší překladatelkou a pomohu Vám s nalezením těch nejvýhodnějších letenek k nám, případně ubytování. Navíc spolupracuji s Čechy, kteří pronajímají u moře své domyNemusíte se tedy bát jazykové baríiéry. Všechny informace se dozvíte na mých stránkách. Přečtěte si něco o životě Francii a cestování na mém blogu.

 

 

Sledujte akce, zajímavosti a aktuální informace na www.facebook.com/uzijsidovolenou

www.uzijsidovolenou.cz

Těším se na Vás!

3233 Zobrazení

5/5 Hodnocení