Detail služby

Apartmány Triglav - Julské Alpy. Nejlepší výchozí bod na túry po Julských Alpách a Karavankách, včetně Triglavu.

Slovinsko
Dovje
Ubytování

V Julských Alpách nabízíme ubytování v 7 apartmánech. Ubytování je bez stravování (všechny apartmány mají svou vlastní kuchyňku). Dům se nachází v oblasti s ozdravným klimatem na hranici Triglavského národního parku ve vesnici Dovje. Ta leží 1km od vesnice Mojstrana, 13km od městečka Kranjska Gora a 22 km od města Bled. Tato oblast nabízí mnoho možnosti na výstupy do Julských Alp – výstup na Triglav, nejvyššíhu horu Slovinska (2864m). Je to bezpochyby nejlepší výchozí bod pro pěší výlety po Julských Alpách a Karavankách, včetně Triglavu. Poskytneme Vám také všechny potřebné informace o pěších výletech do okolí a tůrách do hor.

Z apartmánů Triglav si můžete vychutnávat nádherný a jedinečný pohled na Juslké Alpy, včetně Triglavu.

Nabízíme ubytování v 7 apartmánech.

Popis apartmánů

2 x APP/2 (bez balkonu) – je určen pro max. 2 osoby (pár). Obývací prostor s manželským dvoulůžkem (140 x 200 cm), kuchyň, koupelna (sprcha, WC). Možnost využití společného venkovního posezení před domem. 
Plocha apartmánu = 16 m2 

 

2 x APP/2B s balkonem, je určen pro max. 2 osoby (pár). Obývací prostor s manželským dvoulůžkem (160 x 200 cm), kuchyň, koupelna (sprcha, WC). Balkon (společný balkon s vedlejším apartmánem) s výhledem na Julské Alpy včetně Triglavu. 
Plocha apartmánu = 25 m2, (balkon 6 m2)

 

2 x APP/2A s balkonem a oddělenou ložnicí, je určen pro 2 osoby (pár). Jedna ložnice s manželskou postelí 160 x 190 cm, kuchyň s jídelním a obývacím prostorem, koupelna (sprcha, WC). Balkon (společný balkon s vedlejším apartmánem) s výhledem na Julské Alpy včetně Triglavu. 
Plocha apartmánu = 37 m2, (balkon 6 m2)  

 

APP/3-6 (bez balkonu), je určen pro celkem 3 až 6 osob (rodina nebo páry) – 3 oddělené ložnice s manželskými postelemi (2 ložnice – 160 x 200 cm, 1 ložnice 140 x 200 cm), 2 koupelny (sprcha, WC), kuchyň s jídelním a obývacím prostorem. Podkrovní apartmán bez balkonu – možnost využití společného venkovního posezení před domem 
Plocha apartmánu = 45 m2

 

4952 Zobrazení

0/5 Hodnocení