Detail služby

Hiking & Surfing na Madeiře

Portugalsko
Madeira, Portugalsko
Průvodci a řidiči

7 dní prozkoumávání a objevování krásy unikátního ostrovu nacházejícím se v Atlantickém oceánu. 

Oblíbený ostrov Winstona Churchilla a mnoho dalších významných historických osobností. Jedná se o velmi rozmanitý ostrov nabízející jedinečnou možnost navštívení různorodých ekosystémů, a to díky horskému reliéfu sahajícímu až do nadmořské výšky 1800 metrů nad mořem. Pláže s černým vulkanickým pískem, až sto metrů vysoké vodopády, přes 4 000km pěších stezek,... a mnoho dalšího naleznete na tomto ostrově, který začal být obýván  teprve před 600 lety.

Úrodná půda Madeiry přináší čerstvé plody po celý rok, díky konstantním teplotám pohybujícím se okolo 20 stupňů. Proto je ostrov také přezdíván jako ostrov věčného jara. Společně s Kanárskými ostrovy se jedná o jednu z nejteplejších destinací v Evropě během zimních měsíců.

Místní plody jsou známé ve světě již stovky let. Madeirské víno posloužilo při křtu deklarace nezávislosti USA a stejně tak se o něm můžeme dočíst v knihách Williama Shakespeara. Na ostrově naleznete přes 3 000 druhů rostlin a můžete ochutnat atypické druhy ovoce, jako například "ananas bananas - Monstera Deliciosa", a mnoho dalšího.

105 Zobrazení

0/5 Hodnocení